Планы уроков русской литературы

 

Навіщо замовляють друк календарів
заказать календарь

 

  Історія появи календарів бере початок у Давньому Римі. Ще тоді словом calendarium називався борговий лист, в який записувалися суми, що вносяться за боргами в перший день кожного місяця. В середні віки на Русі календар став системою рахунку і тривалості часових проміжків - років, місяців, днів. Далі удосконалювалася форма календарів, з'являлися нові типи.

 

  Сьогодні друк рекламних корпоративних календарів популярний серед бізнесменів. Замовниками такої продукції є керівники підприємств, державних установ. Давно вже стала нормою стаття витрат на поліграфію в вигляді зручних і практичних календарів.

 

  Які замовляють календарі

 

  Найпопулярнішим варіантом для реклами компаній, які вирішують заказать календарь є квартальний трьохблочний відривний календар або як його ще називають - календар ТРІО, друк яких зростає від року в рік. Досвідчені замовники не чекають Нового Року, і не бажаючи стояти потім в довгій черзі і платити додаткові гроші замовляють  нас квартальні календарі заздалегідь.

 

  Як виглядає квартальний календар

 

1 Топ чи верхній постер: як правило його друкують на цупкому картоні і ламінують глянсовим або матовим ламінатом для додання приємного вигляду, це як правило красива картинка і з зазначенням року логотипом і назвою вашої компанії. Зверху по центру топа ми побачимо маленьке металеве колечко найчастіше золотого або сріблястого кольору, воно називається - пікколо і служить для кріплення календаря до стіни. Ширина верхнього топа задає розмір всього календаря, саме по ній вони діляться на міні (297 мм), міді (335 мм) і максі (370 мм).

 

2 Центральна частина - календаря, календарний блок основна деталь, як правило це стандартизована календарна сітка заздалегідь віддрукована у великих кількостях для здешевлення кожної одиниці. Блоки бувають на звичайному папері і на крейдованому, яку часто називають дизайнерським блоком і вони трохи дорожчі. На початку сезону вибір блоків ширший, потім асортимент поступово звужується, і це ще одна причина замовляти заздалегідь. Блоки розрізняються за колірною гамою, виділенню свят і вихідних днів, шрифтів.

 

3 На центральний блок одягається курсор, саме він вказує на поточну дату, вибір кольору курсора як правило не дуже великий, найчастіше це червоний колір.

 

4 Рекламні поля, то заради чого все і затівається, їх кількість різна. Стандартна конфігурація це одне або три рекламних поля. Висота поля зазвичай 50-60 мм, хоча при індивідуальному замовленню можна змінювати цю величину, що правда відіб'ється на вартості кожного виробу.

 

5 Пружина об'єднує всі частини календаря в єдине ціле, Стандартний колір пружини білий або чорний, але можна використовувати і червоні, зелені, сині, а також золоті і срібні.

 

 

STP-брокери форекс - це брокерські компанії, які посилають торгові ордери від клієнтів до постачальників ліквідності, при цьому гарантують швидке виконання ордерів та анонімність торгівл


Меблева індустрія пропонує величезний асортимент стільців. Виконуються вони з різних матеріалів, і різноманітних варіантів виготовлення.

 

У сучасному світі досить великим попитом серед наших співвітчизників при проведенні оздоблювальних робіт на стельової поверхні користуються саме натяжні стелі. Вони мають досить

 

Бетон є найпопулярнішим будівельним матеріалом, який застосовують у всьому світі. Жодна будівля або споруда не може бути побудована без застосування бетонної суміші. Навіть

 

Багато людей зацікавлені у виборі стильних і надійних світильників, завдяки яким інтер'єр обіцяє бути більш затишним, приємним і комфортним. Інноваційні технології сприяютьСоздан 08 авг 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.