Планы уроков русской литературы

 

Види бетону і його призначення
бетон

 

  Бетон є найпопулярнішим будівельним матеріалом, який застосовують у всьому світі. Жодна будівля або споруда не може бути побудована без застосування бетонної суміші. Навіть дерев'яні споруди зводять на фундаменті з бетону.

 

  У наш час цей будівельний матеріал поділяють за призначенням на спеціальний бетон і звичайний. Треба сказати, що кожен вид наділений своїми характерними особливостями, має свої області застосування.

 

  Які бувають види бетону?

 

  Різновид бетону залежить від в'яжучого матеріалу. Він діляться на:

 

  • цементний;
  • газобетон,
  • гіпсовий;
  • залізобетон;
  • шлаколужний;
  • асфальтобетон;
  • пластобетон.

 

  За своїм застосуванням його ділять на простий, який використовується для промислових і цивільних споруд, і спеціальний, який складається з гідротехнічного, теплоізоляційного і декоративного бетону. До цієї групи відносять бетон, який відмінно переносить хімічні реакції, має жаростійкі характерні властивості і здатний якісно захистити від ядерної радіації.

 

  З'єднання сталевої арматури з бетоном, ось таким чином виходить залізобетон. Такий будівельний матеріал застосовується всюди, так як витримує величезні перепади температури від сорока п'яти градусів морозу до шістдесяти спеки. Без нього не може обійтися сучасна будівельна галузь, тому купить в киеве бетон потрібно багатьом забудовникам. З таким будівельним матеріалом багато хто знайомий як з плитами, перекриттями, сходами і т.д.

 

  При змішуванні вапна з кремнієм, утворюється силікатний бетон, в цей же склад можуть додаватися й інші складові. Пісок грає роль наповнювача. Інженерні характеристики: наділений особливою міцністю і тривалим часом експлуатації. Силікатний бетон застосовується для випуску плит, колон, перекриттів і блоків.

 

Асфальтобетон є щільним складом, який виготовляють з піску, порошку, бітуму та щебеню. Асфальтобетон застосовується при будівництві доріг або його укладають на покрівлю будинків.

 

Гідротехнічний бетон наділений посиленою водонепроникністю. Він ідеально придатний при зведенні будинків поблизу болотистих місцевостей або в місцях, де часто трапляються повені.

 

Керамзитобетон - визнано вважати самим легким бетоном. Застосовуючи такий будівельний матеріал, вартість будівництва у багато разів зменшується, та й сама конструкція знижується в вазі.

 

Перлітобетон - тут наповнювачем є перліт, він відмінно застосовується при виготовленні декоративних огорож та парканів.

 

У Гіпсобетонні замість бетону застосовується спеціальний будівельний гіпс. В цей склад доповнюють камені разом з деревом або соломою. Працюють з таким матеріалом тільки всередині споруд, так як його мінусом є водорозчинність.

 

Будівельний матеріал пластобетон, який виготовляється шляхом заміни цементу на органічний полімер, а як заповнювач застосовується пісок, використовується при заливці підлог в будівлях і промислових приміщеннях.

 

Шлаколужний бетон є штучним каменем, який виходить шляхом затвердіння в'яжучого матеріалу, наповнювачів і води. Цей будівельний матеріал відмінно підходить для укладання фундаменту і блоків цокольній частині будівель.

 

Цементним бетоном називають суміш, де в'язкою речовиною є цемент. Він застосовується при установці устаткування в промисловості.

 

 

Багато людей зацікавлені у виборі стильних і надійних світильників, завдяки яким інтер'єр обіцяє бути більш затишним, приємним і комфортним. Інноваційні технології сприяють

 

Сьогодні серед величезного асортименту труб все більшу і більшу популярність завойовують труби із пластику й полімерів. Не менш популярні сьогодні і труби з різних комбінацій полімерних матеріалів

 

 Тераса є відритою площею на готовому фундаменті. Приєднана до спорудження тераса розташована на рівні підлоги першого поверху. Також над нею 

 

Що може бути приємніше в літню спеку, ніж активні ігри, свіже повітря та освіжаюча прохолода води? І дітям і дорослим подобаються водні гірки і інші водні розваги

 

Російські жінки користуються винятковою популярністю в країнах з високим рівнем життя. У зарубіжних женихів є всі умови для благополучного існування, але кожному чоловікові хочеться

 Создан 07 авг 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.