Планы уроков русской литературы

 

Розчинна кава: основні правила вибору напою
кофе

 

  Більше половини всієї кількості кави, який випивається в світі щорічно, становить саме розчинний напій. Причому люди постійно міркують над тим, шкідливий він чи ні. Вони цікавляться такими питаннями, як: який склад цього продукту, яка технологія його виготовлення, кому і чому його пити не можна. Нижче ви можете докладніше дізнатися про цей вид кави.

 

  Як роблять розчинну каву і що вона собою являє?

 

  Важливо звернути увагу, що це напій з кавових зерен, які за допомогою всіляких процесів технологічного характеру трансформуються в субстанцію, що розчиняється водою. Розчинна кава може мати вигляд гранул або порошку. Після додавання окропу виходить напій, який за всіма характеристиками схожий на зернову каву. Важливо звернути увагу, що деякі виробники розчинної кави, крім дегідратації, здійснюють ще й видалення кофеїну - зниження вмісту кофеїну. В торгівлю напій потім поступає під різними марками, компанії можуть купить оптом кофе а потім реалізація йде через роздрібні торгові точки або інтернет магазини. 

 

  Відповідно до технології виготовлення напою кавові зерна спочатку ретельно обсмажують, подрібнюють і обдають гарячою водою. Отриманий концентрований напій обов'язково просушують. Для цього процесу вибирають один з декількох популярних методів:

 

  • Фриз-драйд. Після обробки виходить сублімована або виморожена кава. Її виготовляють способом «сушка заморожуванням». Оброблені холодом кристали кави повністю зневоднюються сублімацією в вакуумному просторі. Даний складний процес прекрасно зберігає компоненти екстракту. Однак через важкий і енергоємний спосіб обробки він набагато дорожче в порівнянні з іншими різновидами розчинної кавового напою.
  • Спрей-драйд. Це популярний вид порошкової кави, який отримують за допомогою методу «сушка розпиленням». Екстракт кави ретельно розпилюють в потоці розпаленого повітря. Внаслідок цього він висихає і ми отримуємо кавовий порошок.
  • Агрегація. Завдяки цьому способу отримують популярний у всьому світі гранульований або агломерований напій. Важливо звернути увагу, що його виготовляють за допомогою методу розпилювального сушіння з агрегацією. Цей унікальний процес являє собою змочування порошку кави для того, щоб згодом отримати гранульовану каву.

 

  Нерідко розчинна кава має більшу популярність з цілком об'єктивних причин. І справа не тільки у вартості, але і в кількості кофеїну. Деякі люди помилково вважають, що в гранульованому або порошковому напої його набагато менше, отже, він корисніший. Але це аж ніяк не так. Вся справа в тому, що саме в даному напої даної речовини стільки ж, скільки і в натуральному зерновому. Для порівняння: якщо в тільки що приготованій каві є приблизно 90 мг на 100 мл, то в розчинній - приблизно 68 мг.

 

  За всіма параметрами і властивостями кофеїн - досить складна речовина, що може самим негативним чином впливати на загальний стан людини. Він приводить в активність нервову систему, додає бадьорості, але, незважаючи на це здатний провокувати виникнення артеріальної гіпертонії. Незважаючи на це, кава показаний до прийому гіпотонікам, оскільки славиться своєю здатністю впливати на низькі показники тонометра.

 

  Ще цей смачний напій здатний поліпшити настрій завдяки вмісту в його складі серотоніну. Дана речовина ще називають «гормоном щастя». Не рекомендується зловживати кавою, оскільки більше двох чашок в день можуть спровокувати залежність від кофеїну. А при повній відмові від напою організм буде перебувати в так званому стані абстиненції. У цей період людина відчуває апатію і агресію, загальмованість і сонливість. 

 

 

З настанням морозного сезону кожен з нас починає утеплятися. Це стосується не тільки верхнього одягу, але і головних уборів. Актуальною моделлю зимового пори року стали в'язані шапки

 

Як вибрати спортивне харчування, щоб тренування сприяли здоров'ю і приносили бажаних результатів? Спортивне харчування - це спеціальні продукти, які дозволяють організму спортсмена

 

Сегодня каждый может, не выходя из дома, прогуливаться по виртуальным супермаркетам и даже участвовать в таких серьезных мероприятиях, как аукционы. Единственная проблема

 

Сьогодні досить часто багато наших співвітчизників проводять обробку та оформлення кухонного простору в стилі «кантрі». Давайте ж розглянемо, які основні критерії та особливост

 

 Іноді досить замінити лише один атрибут в інтер'єрі, що приміщення починає жити новим життям. Немає необхідності вкладати багато грошей в ремонт, щоб оновити і освіжити Создан 02 авг 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.