Планы уроков русской литературы

 

Як вибрати гриль-барбекю для дачі
купить гриль

 

  У виборі гриля для дачі є свої нюанси: має значення, як часто ви будете ним користуватися, чи є у вас рівна ділянка землі для установки і на скільки людей ви будете готувати.

 

 

  Для початку розповімо про 6 основних типів грилів

 

  • Переносний барбекю Це складна конструкція, яку найчастіше можна вмістити в одній сумці або просто перенести в руці. Зручно для тих, хто приїжджає на дачу тільки на вихідні і не щотижня.
  • Барбекю-котел, Гриль-котел отримав таку назву через форму - кругла чаша дійсно схожа на котел. З відкритою кришкою їжа виходить «з димком», як і належить грилю, а з закритою - гриль-котел працює як піч-духовка.
  • Барбекю-візок Цей вид гриля являє собою конструкцію з власне жаровні  на стійках з колесами. Виглядає як візок, від того і отримав таку назву.
  • Стаціонарне барбекю Як правило, це цілі комплекси, побудовані з цегли, іноді суміщені з мангалом.
  • Газове барбекю. Теж досить габаритна річ, її вважають за краще використовувати в професійних цілях. Але, якщо у вас великий будинок і велика родина - можна вбудувати в садові споруди або поставити на літній кухні.
  • Електробарбекю Звичайний настільний гриль, який працює від електрики. Зручний, але невеликий.

 

 

  А тепер - фактори, на які варто звернути увагу при виборі

 

1. Розмір гриля

Від розміру жаровні залежить кількість м'яса та інших продуктів, які там помістяться. Якщо вибрати маленький гриль для великої родини, доведеться смажити в кілька етапів, що часто буває незручно. Перед тим, як купить гриль розраховуйте, як часто ви будете використовувати барбекю, і скільки людей потрібно буде нагодувати.

 

2. Товщина стінок

Якщо ви плануєте рідко використовувати гриль, досить товщини стінок 1 мм. Декілька разів на тиждень - вибирайте варіант з 2 мм, а моделі з товщиною стінок 3 мм можна використовувати щодня.

 

3. З якого матеріалу зроблено гриль

Переносні, мангали-візки, електричні барбекю зроблені з металу. А ось стаціонарні грилі, які входять в комплекси літніх кухонь, можуть мати за основу цеглу, камінь.

 

4. Комплектація

При виборі звертайте увагу на комплектацію: чи є решітка, чи трансформується гриль в компактний, зручний для перенесення чемоданчик. Вибирайте потрібну комплектацію в залежності від мети, яку ви перед собою ставите: так, наприклад, якщо ви використовуєте гриль під час відпочинку на дачі тільки на вихідних, краще вибирати переносний або збірний гриль. Або маленький - електричний.

 

5. Стійкість

Для того щоб поставити гриль, доведеться шукати відносно рівний і чистий ділянку в саду. Ідеально, якщо ви спеціально підготуєте поверхню для установки гриля заздалегідь. Наприклад, викладіть підлогу на цій ділянці настилом або дерев'яними дошками. Але така можливість є далеко не завжди, тому стійкість гриля - важливий фактор. Вибирайте ті моделі, які міцно стоять на опорах або ж переносні і електричні грилі, які можна розмістити на столі.

 

6. Паливо для роботи

Грилі можуть бути вугільними, газовими або електричними. Вибирайте той варіант, який вам ближче.

 

 

 

Сьогодні меблі з Китаю в нашій країні стала досить затребуваними і популярними. Вони починають завойовувати все більше визнання наших співвітчизників

 

Передрейсові медичні огляди водіїв являються важливою умовою безпеки на дорогах. Водії транспортних засобів відповідальні за вантаж, сам транспортний засіб, безпеку пасажирів та інших

 

Одними з найбільш часто необхідних видів робіт в будинку є електромонтажні. Якщо розетка або вимикач вийшли з ладу, необхідно встановити світильник або виконати монтаж 

 

Владелец сайта в один момент может решить, что надо производить поисковое продвижение, потому что надо ускорить развитие проекта, привлекая новых посетителей. Для начала

 

 У сучасному світі наші співвітчизники все більше визнання віддають саме квартирам в новобудовах, тобто первинного ринку. Вони дуже затребувані і актуальні сьогодні в нашій країніСоздан 27 июл 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.