Планы уроков русской литературы

 

Монументальна скульптура Олексія Леонова
Монументальна скульптура Олексія Леонова

 

Монументальна скульптура http://idea.in.ua/our-portfolio/categoryi/monumentalnaya-skulptura/ є не просто уособленням певного образу, його жестикуляції і позиції. Сенс цих образів набагато глибший, адже вони є відображенням великих людей, які вклали вагомий внесок в історію людства. Такі роботи хвилюють серця масової аудиторії. Монументальні вироби можуть бути зображені, як в одній, так і в декількох фігурах.

Такий тип пам'яток є відносно недавнім, проте саме в монументі він отримав свою популярність і покликання. Природно, ці твори мистецтва тісно пов'язані і з архітектурою, вони несуть в собі істотну ідейну концепцію, узагальнену форму і глобальні масштаби.

монументальна скульптура

З яких матеріалів виробляється скульптура

Основними матеріалами для виготовлення монументальних скульптур є бронза, бетон і мрамор. Одним з найбільш практичних є бронза. Такі монументи довговічні, чого не скажеш про інші скульптури.

Виготовлення мармурових пам'ятників є процесом досить трудомістким і складним. Це дуже важка праця, яку здатен освоїти далеко не кожен. Одна помилка скульптура, один невірний крок можуть все докорінно змінити. Все пояснюється капризністю матеріалу. Виготовлення мармурової композиції хоч і завдання не з легких, проте мармурові скульптури на сьогоднішній день стали досить популярними. Інша справа бетон - міцний і податливий матеріал.

Майстер Олексій Леонов використовує для створення своїх шедеврів найкращі матеріали. Насамперед, треба відзначити, что він дуже любить працювати з глиною. До своїх праць Олексій завжди підходить з трепетом і любов'ю, вкладає частинку своєї душі та серця в кожен свій виріб.

Яскравим прикладом можуть послужити жіночі монументи Богородиці. Скульптора хвилюють релігійні теми, єдність душі людини з природою, гармонія та спокій особистості. Навколишній світ повинен мотивувати людину виключно на добрі дії. Релігійні монументи сьогодні є дуже популярними. Це метод спілкування і возз'єднання мільйонів віруючих з вищими силами, справжнє втілення віри і моральності, суть буття. Ці образи стали невід'ємною частиною зовнішніх конструкцій архітектури. Сучасні ангельські скульптури прикрашають собою парки і сквери, будівлі та алеї. Вони гармонійно виглядають на арочних зонах, колонах та ін.

Шедеври майстра є втіленням істинної та досконалої краси і духу, доброти та душевного спокою. Тільки відчувши красу навколишнього світу та простих речей, можна зарядитися потужною енергією і зрозуміти справжню цінність життя.Создан 18 июл 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.