Планы уроков русской литературы

 

Внутрішнє оздоблення лазні
  Внутрішнє оздоблення лазні - відповідальний етап в будівництві лазні. Вікна та двері мають невеликий розмір, в порівнянні з житловими приміщеннями. Це допомагає краще утримувати тепло. Двері лазні повинна бути одностулкових і відкриватися назовні.

 

  Двері можуть бути виконані з дощок, але вона повинна бути оббита утеплювачем зовні. Зсередини її як правило покривають оліфою. Ще більш зручний варіант двері лазні - панельні двері. Вона виготовляється з двох рам різного розміру. Одна рама повинна з легкістю входити в іншу. Рами необхідно обшити ДВП з обох сторін і заповнити теплоізоляційним матеріалом. Після цього раму меншого розміру вставляють в другу раму і скріплюють гвинтами.

 

  Внутрішнє оздоблення лазні в різних приміщеннях різна. Наприклад, в приміщенні для миття можна встановити двері з однієї рами. Такі двері повинна мати обшивку, бажано, з паровлагостойкіх матеріалів (склопластикові листи). Внутрішній простір заповнюють легкими теплоізоляційними матеріалами. Запор роблять зазвичай дерев'яний, рідше металевий, тому що можна обпектися. Ручки також необхідно виконати з дерева, щоб уникнути опіків. Для цього можна використовувати матеріали самої вигадливої ​​форми. Їх необхідно добре просушити і покрити оліфою.

 

  Вікна повинні бути прямокутної форми, витягнуті по горизонталі. Такі вікна добре утримують тепло в приміщенні лазні. Вікна можна розташовувати на стінах, дверях. Скління в лазні повинно бути герметичним. Рама може бути як одинарної, так і подвійний, але скління обов'язково - подвійним. Якщо лазня не дерев'яна, а цегляна, то вікно можна зробити з склоблоків. Вони більш гігієнічні, міцні, вони дають м'яке освітлення.

 

  Для освітлення в темний час доби використовуються протитуманні плафони молочного кольору. Внутрішнє оздоблення лазні - це не тільки вікна, двері, але і вентиляція. Вентиляція обов'язкове для циркуляції повітря в банному приміщенні. Для цього роблять віддушину в стіні над верхнім полком, яка закривається заглушкою.

 

  Внутрішнє оздоблення лазні в парній полягає у виготовленні полків. Кількість полків залежить від площі лазні, їх може бути 2 і більше. Найширший полиць із верхнього, на ньому можна паритися лежачи. Відстань між полицями повинна бути такою, щоб людині було зручно сидіти або лежати на них.

 

  Не всі породи дерев підходять для виготовлення полиць. Необхідні ті породи, які не містять смоли.  

Внутрішнє оздоблення лазні - це ціле проектування. Потрібно враховувати при плануванні полиць рівень їх нахилу для того щоб з них могла стікати вода. Ще більший комфорт в баню привнесуть решітки на підлозі, підставки під мило, мочалки і т.д.

 

  Стеля, як і двері, потребують утеплювачі. Крім цього потрібно не забувати про просочення крокв, тому що вони будуть постійно впливати з високими температурами.  Як утеплювач підійдуть скловата, пінопласт, мінеральна вата. Основне правило при виборі утеплювача - його стійкість до горіння.

 

  Перед підшивкою стелі необхідно подбати про пароізоляційному шарі. Для цього прекрасно підходить звичайна поліетиленова плівка. Внутрішнє оздоблення лазні повинна бути виконана якісно, ​​тому що від неї залежить якість збереження тепла і пара.

 

 

 «Термодім» - щось незрозуміле і загадкове. Але все виявляється просто і зрозуміло, варто лише розібратися в технології будівництва термодома. Термодім зводиться

 

Дощ, вітер, тала вода, - вони здатні за десяток років знищити побудовану будівлю. Що ж робити? Як уберегти своє житло? Існує лише одне рішення цієї проблеми

 

Правильне укладання ковроліну - це важливий етап, що впливає на термін служби килимового виробу. Укладання ковроліну проводиться з останню чергу 


Коли спортсмен приступає до активних спортивних тренувань, йому доводиться докладати чималих зусиль, щоб домогтися поставленого результату. Дуже часто трапляється так

 

Ремонт в квартирі завжди приносить багато клопоту, і останнім етапом в цій справі є установка міжкімнатних дверей своїми руками. Насправді, це дуже нескладний

 Создан 18 июн 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.