Планы уроков русской литературы

 

Водостічна система покрівлі
   Дощ, вітер, тала вода, - вони здатні за десяток років знищити побудовану будівлю. Що ж робити? Як уберегти своє житло? Існує лише одне рішення цієї проблеми - створення водостічної системи покрівлі. Саме за допомогою водостоків ви зможете захистити фундамент і стіни будівлі, а також зберегти естетичний вигляд споруди.

 

   Який же будівельний матеріал вибрати? Існує три основних способи виготовити водостік: з жерсті, міді або ж ПВХ. Як правило, при виборі матеріалу намагаються зробити вибір по найбільш оптимальному співвідношенню ціна / якість. Якщо водостік буде зроблений неякісно, ​​то стіни і фундамент можуть серйозно постраждати. Тому не варто економити на відсотках. Існує великий вибір водостічних систем покрівлі, кожна з яких має свої особливості.

 

   Найекономічнішими системами вважаються водостоки з жерсті або ж оцинкованої сталі. Але їх недоліки перевищують це гідність: дане обладнання легко піддається корозії, деформації, а взимку така труба взагалі може лопнути. На залозі легко утворюються вм'ятини, а цинкове покриття через деякий час може окислюватися. Такі водостоки прослужать досить недовго, тому задумайтеся, чи варто економити гроші такою ціною.

 

   Якщо в Радянському Союзі альтернативи вищеописаним системам не було, то зараз ми можемо вибирати водостоки самі. Наприклад, водостічна система покрівлі, виготовлена ​​з ПВХ, поєднує в собі демократичну ціну і гідну якість. Труби з ПВХ гнучкі і термостійкі, а також легко монтуються. Термін їх служби при правильній експлуатації може досягати півстоліття. Але при різкому перепаді температур такі водостоки можуть втратити герметичність.

 

   Водостоки з кольорових металів заслужено вважаються елітними. Вони, як правило, виготовляються з міді або титану, тому не схильні до до корозії, термостійкий і не реагують на механічні навантаження. Такий водостік може прослужити більше століття. Його єдиним недоліком є ​​висока вартість. Отже, ви вибрали матеріал для водостічної системи покрівлі. Тепер її необхідно встановити. Звичайно, переважно звернутися за допомогою до фахівців. Монтаж часто входить в число послуг покрівельних фірм і додається до продукції, що надається. Але якщо ви вирішили встановити систему самостійно, слід врахувати деякі нюанси монтажу.

 

   По-перше, відстань між водостічної трубою і стіною повинна становити від 3 до 8 сантиметрів. Якщо труба буде щільно прилягати до стіни, то вона неминуче буде зволожувати. По-друге, ухил жолоба повинен бути спрямований в бік стоку, щоб вода не накопичувалася у водостічній системі покрівлі.

 

   По-третє, слід звернути увагу на поєднання елементів системи між собою, особливо якщо водостоки виготовлені з ПВХ. Для з'єднання використовують або холодне зварювання, або гумові ущільнювачі. У кожного з цих способів є плюси і мінуси. Гумові ущільнювачі добре захищають від протікання, переносить механічний вплив, довго служить навіть суворою зимою. Холодне зварювання дає дуже високу міцність з'єднання, яка володіє термостійкістю. Але при молекулярної зварюванні може виникнути розтріскування пластику, а замінювати його вельми проблематично. Зрештою, вибір залишається тільки за вами.

 

   Найчастіше можна зустріти водостічні системи покрівлі зарубіжних виробників. Їм дуже важлива репутація, тому їх продукція якісна, а гарантія триває досить довго. Але при оформленні гарантії пам'ятайте, що вона не поширюється на помилки, допущені при монтажі, і в даному випадку вам просто буде відмовлено в гарантійному ремонті.

 

   Іноді компанії включають в пакет послуг разом із самою системою ще й доставку. При перевезенні сталевих і полімерних водостоків необхідно потурбуватися про збереження покриття. Інакше гарантія, знову ж таки, буде вважатися недійсною. Гарантія на монтаж водостічної системи покрівлі повинна бути надана професійної покрівельної компанією. Звичайно, послуги таких фірм обійдуться дорожче, але все, же не рекомендується економити на будівництві власного будинку, адже ви будете жити в ньому ще довгі роки.

 

 

 

Правильне укладання ковроліну - це важливий етап, що впливає на термін служби килимового виробу. Укладання ковроліну проводиться з останню чергу 


Коли спортсмен приступає до активних спортивних тренувань, йому доводиться докладати чималих зусиль, щоб домогтися поставленого результату. Дуже часто трапляється так

 

Ремонт в квартирі завжди приносить багато клопоту, і останнім етапом в цій справі є установка міжкімнатних дверей своїми руками. Насправді, це дуже нескладний

 

Коли стоїть завдання наклеїти стельовий плінтус самостійно, то начебто ніяких труднощів. Однак так тільки здається на перший погляд. Для новачків питання

 

Бутовою кладкою називають кладку з природного каменю, що має неправильну форму. Але природний камінь повинен мати дві паралельн

 

 Создан 17 июн 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.