Планы уроков русской литературы

 

Як встановити міжкімнатні двері
  Ремонт в квартирі завжди приносить багато клопоту, і останнім етапом в цій справі є установка міжкімнатних дверей своїми руками. Насправді, це дуже нескладний процес, він не вимагає особливих зусиль і навичок. Тому тут господарі можуть обійтися своїми силами.

 

  Невеликий рада для тих, хто ще знаходиться на етапі вибору міжкімнатних дверей: врахуйте, що розмір самих дверей з урахуванням дверної коробки повинен бути на 3-6 см менше, ніж сам отвір. Це забезпечить необхідний для точного встановлення дверей запас. Все необхідне вже придбано? Тоді переходите до наступного етапу: установка міжкімнатних дверей своїми руками.

 

  Для початку акуратно розпакуйте її і перевірте на наявність дефектів або шлюбу. Якщо все в порядку, приступайте безпосередньо до установки. Почати варто з виїмок для петель. Для цього потрібно відміряти по 20 см від верхнього і нижнього кінця двері і зробити позначки. Потім прикладіть петлю по черзі до кожної з позначок, обведіть по краю олівцем або крейдою. Пам'ятайте, що установка міжкімнатних дверей своїми руками - це дуже копітка робота, що вимагає точності та акуратності.

 

  За допомогою стамески або молотка зробіть отвори для петель на цих відмітках. Далі слід замазати лаком пошкоджену поверхню, щоб волога не проникла всередину. Перевірте, щоб петлі чітко входили в пророблені отвори. Потім прикладіть петлі до дверей, а в місцях, де будуть вкручені шурупи, просвердлите невеликі отвори. Але петлі кріпити не поспішайте.

 

  Установка міжкімнатних дверей своїми руками на наступному етапі має на увазі створення отворів для петель на дверній коробці, які будуть відповідати виїмок на самих дверей. Прикладіть вертикальну частину коробки до дверного полотна так, щоб між горизонтальною перекладиною і самими дверима була відстань близько 2-3 мм. Це робиться з тією метою, щоб в подальшому верх двері не чіплявся за горизонтальну перекладину дверного отвору.  Далі проводимо розмітку: на вертикальній частині стійки відзначаємо місце кріплення петель, відповідне місцях їх кріплення на дверному полотні і робимо такі ж зазори, як на самих дверей. Прикладіть петлі, перевірте їх відповідність отворів.

 

  Тим часом лак вже висох, і установка міжкімнатних дверей своїми руками триває далі. Нам належить зібрати дверну коробку, яка зазвичай поставляється в розібраному вигляді. Вона складається з двох вертикальних стійок і однієї горизонтальної поперечини. Горизонтальна перекладина має стандартну ширину, яка відповідає ширини самих дверей. Але вертикальні стійки мають велику довжину, тому їх доведеться вкоротити самостійно.

 

  Для складання використовуйте шурупи, які треба вкрутити в кутові мета коробки для міцної фіксації. Тепер приступайте до установки коробки. Вставте коробку в проріз, потім разопріте її клинцем. Для вставки клинів знизу вам знадобиться розпірка (товщиною 40 * 40мм), вона зафіксує вертикальні стійки.

 

  Потім в кожну стійку потрібно вкрутити по 2 товстих шурупа з дюбелями, які пройдуть через стійку наскрізь і увійдуть в стіну. На першій вертикалі, де буде кріпитися двері, шурупи будуть заховані під петлі, а на другий вони закриються декоративними пробками. Тепер прийшов час прикріпити петлі. Для цього вам доведеться використовувати шурупи. Акуратно вставте дверне полотно в дверну коробку так, щоб у вас була можливість прикріпити петлі до дверей. Тепер вкрутити шурупи.

 

 

Коли стоїть завдання наклеїти стельовий плінтус самостійно, то начебто ніяких труднощів. Однак так тільки здається на перший погляд. Для новачків питання

 

Бутовою кладкою називають кладку з природного каменю, що має неправильну форму. Але природний камінь повинен мати дві паралельн

 

Азбестоцементні листи починають укладати по діагоналі з невеликим перекриттям. Викладати листи потрібно знизу вгору, порядок укладання по рядах не має значення

 

Какую кухню подобрать для своего дома? При выборе набора мебели для кухни придется обратить внимание на свойства материалов и качество фурнитуры.

 

Конечно многие сразу скажут, что эти компании сравнивать нельзя, но сравнение будет поверхностное и углубляться в их продукцию мы не будем. И так, две компании

 

 Создан 12 июн 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.