Планы уроков русской литературы

 

Як приклеїти стельовий плінтус
  Коли стоїть завдання наклеїти стельовий плінтус самостійно, то начебто ніяких труднощів. Однак так тільки здається на перший погляд. Для новачків питання «Як приклеїти стельовий плінтус?» Буде не зовсім простим спочатку.

 

  Взагалі, стельові плінтуса використовують, як декоративні плінтуса, і більш того, за допомогою них можна заховати видні погляду зазори між стелею і обробкою стіни. Особливо часто трапляється, коли при приклеюванні шпалер щілину між стелею і шпалерами по стіні стає все ширше і ширше, тоді вихід тільки один - придбати світильники плінтуса (багети). Для початку необхідно виміряти периметр приміщення і визначитися з необхідною шириною плінтуса. Потім підрахувати, яка кількість багетів необхідно, враховуючи, що стандарт довжини стельового плінтуса - 2 м. Але пам'ятайте, що краще брати завжди з запасом, щоб не ходити в магазин повторно.

 

  Слід знати, що приклеїти багети до стіни можна двома способами. Перший спосіб - можна приклеїти на шпалери за допомогою клею, а другий спосіб - безпосередньо на шпаклівку, до того, як клеїти шпалери на стіни. Більшість майстрів клеять багети першим способом, тобто прямо на шпалери. Клей, який можна застосувати - це клей «Момент Монтаж». А якщо стіна не рівна і утворюються щілини між стіною і плінтусом, то можна замазати щілини цим же клеєм і буде зовсім непомітно.

 

  А якщо в приміщенні нерівні стіни, то, як приклеїти стельовий плінтус? У разі нерівних стін, звичайно краще ж для початку вирівняти стіни. Але майстри з великим досвідом такої роботи рекомендують використовувати другий спосіб приклеювання стельового плінтуса - безпосередньо на шпаклівку перед тим, як клеїти шпалери. При цьому способі щілини закрити відразу при покритті шпаклівкою, а шпалери будуть дорівнювати під плінтуса і виходить непогано.

 

  Стельові плінтуса візуально роблять стелі вище, і візуально приміщення стає більше, особливо багети добре підійдуть для маленьких кімнат. Починають роботу завжди з кута. Як приклеїти стельовий плінтус з кута? Сьогодні у продажу є вже готові уголочние плінтуса, приклеїти їх не складає особливих труднощів. Але що робити, якщо таких немає? Тоді доведеться трохи попрацювати, тому що зістикувати кути не просто.

 

  Для виконання кутів знадобитися стусло, ніж. Для початку потрібно вставити багет в стусло, при цьому кут повинен бути рівно 45 °. Відрізаємо його під зазначеним кутом. У перший раз це не завжди виходить. Спочатку вирізується зовнішній кут, а потім внутрішній. Перш ніж починати виконання кутів, потренуйтеся на шматочках плінтуса. Після того як у вас все вийде, можна перейти до виконання чистового варіанту. Після того, як перший кут вирізаний, можна приступати до його безпосереднього приклеювання до стіни.

 

  Як приклеїти стельовий плінтус до шпалер? Для цього необхідно рясно змастити їх клеєм і притиснути багет. Але клей потрібно мазати акуратно, так, щоб не забруднити шпалери. Надлишки клею витирають м'якою ганчіркою.

 

  Якщо ж ви вирішили клеїти багети за допомогою шпаклівки, то чинимо так. За допомогою невеликого шпателя наносимо шпаклівку на плінтус і сильно притискає його до основи (стіни). Прихоплюється шпаклівка довше, ніж клей і про це потрібно пам'ятати. Останній кут необхідно спочатку приміряти. Заміряйте відстань від кінцевих плінтусів до кута. Вони повинні ідеально підходити. Одна сторона підрізає рівно, друга під кут клеїмо обраним способом. Багети можна пофарбувати під колір стелі.

 

 

 

Бутовою кладкою називають кладку з природного каменю, що має неправильну форму. Але природний камінь повинен мати дві паралельн

 

Азбестоцементні листи починають укладати по діагоналі з невеликим перекриттям. Викладати листи потрібно знизу вгору, порядок укладання по рядах не має значення

 

Какую кухню подобрать для своего дома? При выборе набора мебели для кухни придется обратить внимание на свойства материалов и качество фурнитуры.

 

Конечно многие сразу скажут, что эти компании сравнивать нельзя, но сравнение будет поверхностное и углубляться в их продукцию мы не будем. И так, две компании

 

Все більше людей замінюють дерев'яні вікна на пластикові. Але все ж, ще у багатьох залишилися дерев'яні рами і питання: як утеплити вікна для багатьох сімей

 

 

 Создан 10 июн 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.