Планы уроков русской литературы

 

Монтаж покрівлі з азбестоцементних листів
  Азбестоцементні листи починають укладати по діагоналі з невеликим перекриттям. Викладати листи потрібно знизу вгору, порядок укладання по рядах не має значення, або зліва направо, або навпаки. Карнизи необхідно покрити заздалегідь приготованими смужками покрівельної сталі.

 

  Перший ряд карнизного звісу кріпляться цвяхами 2,5х35 мм. Всі наступні парні азбестоцементні листи починають укладати половинні листи, зміцнюючи їх скобами. Всі непарні наступні ряди починають укладати з цілих листів, зміцнюючи двома цвяхами.

 

  На нижні кути третього ряду починають кріпити противітрові кнопки. Перед тим як покрити коник і ребра, необхідно зміцнити коньковие бруски і стрічку руберойду. Стрічка руберойду необхідна для затримки снігу. Так ваш горище буде захищений від снігу.

 

  Основною вимогою при монтажі азбестоцементних листів є правильна розмітка сітки на схилах. Крок в поздовжньому напрямку 255 мм., В поперечному - 235 мм. Не потрібно прибивати азбестоцементні листи наглухо. Головка цвяха повинна трохи стикатися з листом. Інакше в вітряну погоду листи будуть вібрувати, що призводить до подальшого розтріскування.

 

  Догляду за азбестоцементними листами особливого не треба. Вони є довговічним матеріалом і можуть прослужити близько 25 років. Для того щоб збільшити термін експлуатації можна забарвити світлостійкими олійними фарбами поверхню листів. Для додання сріблястого кольору покрівлі в лак ХВ-784 додають алюмінієву пудру.

 

  Кріплення азбестоцементних листів проводитися на обрешітці за допомогою цвяхів, шурупів. У деяких випадках також застосовують противітрові скоби. Решетування дах повинна бути виконана з розрахунком на цілий лист. Цілий лист повинен надійно укладатися на неї як в поперечному напрямку, так і в поздовжньому.

 

  Азбестоцементні листи потрібно укладати паралельними рядами. У напрямку від одного фронтону до іншого. Як уже згадувалося, укладання листів починається з карниза, і закінчується у коника.

 

  Для того щоб усунути щілини, потрібно використовувати герметизуючу мастику. Наносити її потрібно за допомогою дерев'яного шпателя на місця, де краю листів перекриваються. Після того як мастика нанесена, край листа потрібно трохи притиснути.

 

 

 

Какую кухню подобрать для своего дома? При выборе набора мебели для кухни придется обратить внимание на свойства материалов и качество фурнитуры.

 

Конечно многие сразу скажут, что эти компании сравнивать нельзя, но сравнение будет поверхностное и углубляться в их продукцию мы не будем. И так, две компании

 

Все більше людей замінюють дерев'яні вікна на пластикові. Але все ж, ще у багатьох залишилися дерев'яні рами і питання: як утеплити вікна для багатьох сімей

 

Фарбування вікон значно ускладнюється тим, що доводиться проводити фарбування вікон дуже акуратно, що б не забруднити фарбою віконне скло


Сьогодні активно пропонують послуги фірми по ремонту квартир і різних видів робіт. Але ми не завжди маємо засобами і бажанням вдаватися до нихСоздан 09 июн 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.