Планы уроков русской литературы

 

Зонування простору кухні
 

 

  Раціональне розташування всіх елементів в кухонному інтер'єрі дозволяє гранично полегшити побутові процеси. Приготування їжі може стати швидким і навіть приємним заняттям, а її вживання - комфортним і спокійним. Незалежно від розмірів приміщення необхідно дотримуватися ряду розроблених рекомендацій. Вони склалися з практичного досвіду фахівців і звичайних людей, які стикалися з проблемою ремонту на кухні і її обладнання. У плануванні виділяються обов'язкові зони, які необхідно грамотно облаштувати.

 

  Завдяки досвіду дизайнерів на сьогоднішній день немає необхідності ламати голову над правильним поділом, якщо ви проводите зонування простору кухні і її планування. Пропонується три зони, які повинні бути створені і зручно оснащені. Перша з них - робоча. Вона передбачає наявність у ній базової техніки і меблів, яка потрібна для підготовки їжі до вживання. Далі можна назвати обідню зону, що виконує функцію їдальні. І хоча вона не обов'язково присутній в кожній кухні, їй слід приділити не менше уваги, так як в ній відбувається харчування. Нарешті, для зберігання продуктів і начиння також створюється окрема зона.

 

  За характером розміщення меблів і техніки дизайнери пропонують кілька комбінацій оформлення. Найбільш традиційними є лінійне і кутове розташування. У них елементи встановлюються відповідно - по лінії, або утворюючи кут. Якщо зонування простору кухні відбувається в приміщенні нестандартної форми або розмірів можливі й інші варіанти, наприклад U-подібний. Підійде для приміщень з розміщенням двері посередині короткої стіни. Також велику кухню можна доповнити острівної робочою площадкою. У ній стільниця буде стояти по центру, а інші елементи навколо.

 

  У сучасному побуті немає поділу на їдальню і кухню. За рахунок обмеженості простору воно використовується мультифункціонального. Тому важливо передбачити стіл і місця для сидіння. У малогабаритних кімнатах це може бути і складні меблі. Слід поставитися до обладнання цієї зони особливо уважно з естетичної точки зору. Вона повинна мати у своєму розпорядженні до формування помірного і здорового апетиту. При цьому не варто занадто активізувати роботу організму. Психологи рекомендують виключити зображення їжі або інші нагадування про неї, якщо ви не хочете переїдати. Налаштувати себе на здорове вживання їжі може допомогти і концепція фен-шуй кухні чи інші східні вчення. У будь-якому випадку необхідно виконати цю зону так, щоб в ній можна було з комфортом поїсти.

 

  Потрібно пам'ятати і про те, що доведеться десь зберігати продукти перед їх приготуванням. До цієї зони в першу чергу увійде холодильник. Морозильна камера зазвичай встановлюється разом з ним. Його слід розташувати неподалік від основної робочої площі, а саме - місця первинної обробки. Крім того, розмістіть в приміщенні шафки і іншу меблі для круп і довгозбережуваних продуктів. Начиння також потребує закритих полицях. Не рекомендується зберігати її на увазі. Але якщо є така необхідність, використовуйте естетичну посуд і начиння, розташовуючи її на спеціальних підставках і підвісних елементах. При можливості можна обладнати вбудовані приховані полки в стінах, підлозі або навіть підвісній стелі.

 

 

 Площа кухонного приміщення в сучасній квартирі росіянина нерідко обмежена. Це стосується і старих будинків і деяких новозведених. Для звільнення простору слід

 

Завдяки різноманіттю існуючих стилів сьогодні стає можливим оформленням кухонного приміщення для людей з різними уподобаннями. Рішення практичних завдань

 

https://betepah-xb.io.ua/s2628759/novoe_ustroystvo_djamp_starter_jump_starter

 

https://betepah-xb.io.ua/s2629045/vid_yakisnoe_oholodjuvalnoe_ridini_zalejit_bezperebiyna_robota_avtomobilnih_dviguniv

 

https://betepah-xb.io.ua/s2628732/ceny_na_kompaktnye_opticheskie_transivery_xfp_snijayutsya

 Создан 28 апр 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.