Планы уроков русской литературы

 

Острівна кухня - оригінально і сучасно
  Просторова обмеженість нерідко змушувала господинь вдаватися до звичних і неминучим рішенням в оформленні кухні. Однак зустрічаються сьогодні і просторі приміщення, які дозволяють заново оцінити можливості і прийти до сучасних варіантів. Одним з таких можна назвати острівну кухню або планування «острів». Вона малознайомих росіянам, але часто використовується за кордоном. Але навіть при великій вільної площі слід використовувати її раціонально і відповідно вашим потребам. Інакше кухня може стати незручною. Розглянемо основні особливості застосування цього рішення.

 

  Сама ідея такого типу планування прийшла зі Старого світу. Цей історико-географічний відрізок відрізняється своїми традиціями побуту, в яких знаходилося місце спільної праці. Острів (окремий об'єкт) в кухні тоді використовувався в якості великого столу, який служив для первинної обробки їжі - нарізки овочів, оброблення туш і так далі. Він же був обіднім столом для кухонної прислуги. Згодом простір під цим столом почали змушувати різної начинням. У цьому просторі стали робити полки і дверки, що дозволило прийти до певних меблевим рішенням для створення спеціально обладнаних острівців.

 

  Варто відзначити, що вільне суспільство в певний момент також стало використовувати острівні кухні. Це було особливо популярно в Італії в будинках з великими сім'ями, де була постійна необхідність в приготуванні великої кількості їжі та спільній праці кількох людей на одній кухні. Для однієї людини така кухня здасться занадто просторою, але в цьому вільному просторі і полягає перевага. Тому і в будинках, де живуть невеликі сім'ї, така кухня стала досить частим явищем в різних варіаціях, які ми опишемо детально в наступному пункті.

 

  Стандартне розташування меблів і планування класичного інтер'єру зазвичай не викликає питанням у росіян. А ось нетрадиційні рішення нерідко викликають труднощі у виборі можливих варіантів виконання. Кухня-острів допоможе вам задовольнити всі просторові потреби, так як дає значно більше різноманітних комбінацій меблів. Що стоїть окремо острів може бути досить функціональним і служити самим різним цілям.

 

  • Барна стійка. Застосовується досить давно в елітних будинках, де прийнято подавати різні холодні напої і влаштовувати коктейльні вечора. Стійка може служити, як столом для господаря будинку, так і місцем прийняття гостей. Навколо такого острівця розташовують табурети або стільці. Під стільницею, як правило, не мають нічого для зручності гостей.
  • Робоча поверхня. Це найбільш традиційний по відношенню до історії такого типу оформлення кухні спосіб використання острівця. В даному випадку він застосовується в якості столу для оброблення продуктів. Нижня частина може стати місцем для продуктів і начиння.
  • Зона зберігання. У центрі кухні можуть бути згруповані шафки для сухих продуктів і холодильник. За рахунок їх висоти верхня частина вже не може бути використана в якості робочої стільниці. Але при невеликій висоті меблів і перенесення холодильника, можлива комбінація робочої зони з місцем зберігання.
  • Плита і духовка. Оскільки сучасні технології відкривають широкі можливості для перенесення комунікацій, ви можете вільно облаштувати на острівці варильну поверхню і духову шафу. При необхідності підведення газу, це легко виконується фахівцями газової служби, а живлення від електрики забезпечується проведенням до острова. До речі, там же може розташовуватися і робоча зона в залежності від розмірів острова. Але при установці плити в цьому місці не забудьте про витяжці над нею.
  • Їдальня. Острівцем може стати їдальня зона. Тут розташуватися обідній стіл і зручні меблі для сидіння. Таке рішення піде для сімей, в яких прийнято запрошувати гостей і влаштовувати сімейні вечері. Але така кухня умовно може вважатися острівної, так як розташування основних робочих елементів залишається традиційним.

 

 

  Незважаючи на різноманітність просторових рішень острівного типу оформлення, його застосування виправдане тільки при наявності досить просторій кухні. В іншому випадку вам буде тісно рухатися між основною частиною і островом, що утруднить побутові процеси. Однак і в невеликій квартирі нескладно вирішити таку проблему. Отримавши відповідний дозвіл, ви можете знести стінку і з'єднати кухню з однієї з кімнат. У просторому приміщенні ви зможете легко обладнати острівну кухню на ваш смак.

 

 

З кожним роком послуги дизайнера стають все більш популярним. Коли мова йде про те, щоб створити індивідуальний проект кухні і виконати її на замовлення, виникає

 

Каждая женщина хочет как можно дольше сохранить свою молодость, потому что время не щадит никого и рано или поздно приходит старость. Косметика не может полностью

 

 Інтер'єр кухні сьогодні передбачає наявність ретельно продуманих функціональних блоків. Зонування визначає ступінь комфорту і гнучкість планування для різних цілей експлуатації простору

 

Сьогодні мало хто знає про відносно нову, але досить функціональної розробці дизайнерів. За своєю формою вона передбачає розміщення кухні в шафі і отримала відповідну назву

 

Вибір покриття для підлоги кухні є завданням не лише естетичного, а й практичного характеру. Це пов'язано з особливостями експлуатаційних умов, які передбачають високу вологість

 

 Создан 24 апр 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.