Планы уроков русской литературы

 

Гнучкий камінь - його особливості
  Гнучкий камінь - це один з нових матеріалів, який на ринку будівельних матеріалів з'явився не так вже і давно. Але за цей час він все ж вже встиг звернути на себе увагу багатьох дизайнерів і будівельників. Це незвичайний матеріал з унікальними характеристиками. У цій статті ми постараємося якомога докладніше розкрити для вас всі особливості цього матеріалу, адже саме з його допомогою ви можете прикрасити будь-який інтер'єр.

 

  Гнучкий камінь - це природний матеріал, тому по достоїнств він схожий з натуральним каменем. У нього є унікальна здатність - він згинається. Це відбувається за рахунок того що піщинки розташовуються не щільно, між ними є певні зазори.  За сферою застосування цей матеріал має великий список. Гнучкий камінь може використовуватися як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки приміщень.

 

  Цим матеріалом, наприклад, можна оформити фасад будівель, облицьовувати колонні арки, стіни будь-яких приміщень, навіть в тих випадках, де підвищена вологість, оформляти сходи. Більш того, гнучкий камінь підходить як підлогове покриття, його так само можна використовувати в обробці камінів, а так само він ідеально підходить для декоративного оздоблення приміщень. Основні властивості матеріалу

 

 - довговічний - термін служби в середньому 35 років

- температурний режим - від -30 до +650 градусів;

- це дуже легкий матеріал - 1 квадратний метр до 5 кг

 - екологічно чистий матеріал

- вогнестійкий

- зносостійкий

- пластичний

- універсальний в сфері застосування

- простий в монтажі

- зручний в експлуатації.

 

  Варто зазначити, що цей матеріал, абсолютно не токсичний, без вмісту формальдегіду. Гнучкий камінь може випускатися у вигляді плит або шпалер. Товщина плит найчастіше 0,25см, а ось по довжині і ширині вони можуть різнитися -5х60см, 20х30см, 60х30см, 80х40см, 260х230см. Шпалери - це тонкий шар пісковику, це 0,1 см, в основі якого текстиль, їх розмір 120х260см.

 

 

 

  Для монтажу гнучкого каменю вам знадобляться такі матеріали, як лінійка, олівець, монтажний ніж, дерев'яний молоток, зубчастий шпатель, контактний клей, валик і кисть, гідрофобний матеріал. Робочу поверхню попередньо необхідно ретельно очистити, від вологи і забруднень. Якщо на підставі помічені нерівності, обов'язково вирівняйте їх за допомогою спеціальних сумішей, що вирівнюють.

 

  Після того як монтаж закінчений, клею необхідно дати час просохнути. Після цього поверхню гнучкого каменю обробляється спеціальним гідрофобним складом, який зможе захистити ваш оздоблювальний матеріал від вологи та інших небажаних впливів навколишнього середовища. Цей матеріал можна нанести на гнучкий камінь за допомогою валика або кисті.

 

 

 

Простота і швидкість ось основні якості, які сьогодні визначають будівельну галузь. Приступаючи до будь-яких будівельних робіт у квартирі або будинку

 

https://betepah-xb.io.ua/s2628759/novoe_ustroystvo_djamp_starter_jump_starter

 

https://betepah-xb.io.ua/s2628493/podarki_i_suveniry_kak_vybra

 

https://betepah-xb.io.ua/s2628489/sovety_kak_vybrat_metalloplastikovye_okna_dlya_doma

 

https://betepah-xb.io.ua/s2628134/kak_vybirat_brachnoe_agentstvo

 Создан 05 апр 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.