Планы уроков русской литературы

 

Дизайн дитячої кімнати в англійському стилі
  Оформлення дитячої кімнати в англійському стилі прийшло до нас з Британських островів. А сучасний британський стиль сформувався під впливом культури 60-х років, яка в той час була наповнена провокативністю, поп-артом, панком і еклектикою.

 

  Традиційні спальні кімнати і вітальні почали змінювати свій вигляд - класичні дерев'яні меблі поступилися місцем дизайнерським речам, які виконані з несподіваних матеріалів, напівтемрява змінився світлом, а традиційний англійський фарфор - творам сучасного мистецтва.

 

  Хоча, дуже часто в предметах меблів зберігається англійська класика: створюючи дизайн дитячої в англійському стилі можна використовувати відреставровані крісла, стільці, дивани, столи з різьбленими ніжками, текстиль з квітковими або геометричними принтами, дзеркала з масивної рамкою.

 

  Багато хто знає, що Англія славиться своєю дощовою і перемінливою погодою, тому любов до теплих речей у англійців в крові. Саме тому вони використовують для декору теплі пледи, затишні покривала і принтовані подушки.

 

  Дизайн інтер'єру дитячої в англійському стилі також не повинен обійтися без застосування "Юніон Джека" або державного Британського прапора, який став національним символом Великобританії і справжнім трендом. Моду на нього ввів рок-гітарист і соліст групи The Who Піт Тауншенд ще в середині 60-х років. Він може бути зображений на стінах, на текстилі, на предметах декору.

 

  Взагалі, дизайн дитячої кімнати - це величезний простір для фантазії. Шафу можна зробити у вигляді телефонної будки, ліжко стилізувати під лондонський автобус, поставити столик для чаювання. Поєднання дерева з пластиком, металом і склом - ще один спосіб підкреслити модні віяння туманного Альбіону.

 

  Якщо вдома є класичні меблі - її можна оновити і відмінно вписати в інтер'єр: перетягнути оббивку тканиною з великими принтами або пофарбувати в яскраві кольори, поєднувати дерево з пластиком або скло з металом. Посилити ефект можна з впровадженням елементів панку або поп-арт зображень, поєднання білосніжної штукатурки і грубої цегли.

 

  Як згадувалося вище, через дощовий клімат Англії, жителі вважають за краще теплу кольорову гаму з таких відтінків: коричневого, червоного, бордового, бежевого, охристого, гірчичного, цегляного, зеленого, болотного, смарагдового кольорів. Мабуть, цю теплу компанію може розбавити колір фону Британського прапора - синій.

 

  Підлогу в дитячій краще обробити деревиною або паркетом в коричнево-бордових тонах, на підлогу постелити килим з тематичними візерунками. В обробці стін часто використовують дерев'яні панелі, гобелен, паперові, флізелінові або текстильні шпалери.

 

 

 Японська кухня заслужила популярність далеко за межами Країни висхідного сонця. Україна не стала винятком. Суші полюбили в усіх містах країни. Інтенсивно розвивається доставка суші

 

Щоб отримати автентичне оформлення дитячої в скандинавському стилі, необхідно ознайомитися з основними характерними рисами цього напрямку

 

Яку дитячу можна вважати красивою і затишною? В ідеалі, про це потрібно запитати у дитини. А що люблять діти? Багато світла і простору для ігор і творчості. Все це гармонійно поєднує

 

Дитяча кімната є одним з найбільш багатофункціональних просторів. Тут повинні бути облаштовані повноцінні зони для відпочинку, навчання, ігор. При цьому необхідно використовувати

 

Дитяча кімната - це не просто маленький окремий світ кожної дитини, а ще й місце втілення нездійснених дитячих фантазій їхніх батьків. Саме тому найчастіше дитяча виявляється

 

 Создан 09 фев 2018 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.