Планы уроков русской литературы

 

Прийом вузькоспеціалізованих спортивних добавок
Під вузькоспеціалізованим спортивним харчуванням маються на увазі ті добавки, які сприяють досягненню конкретної мети, як то: зниження ваги тіла за рахунок жиру, підвищення м'язової витривалості, надання рельєфності мускулатури, зміцнення серцевого м'яза і т.д. У статті будуть описані найпопулярніші добавки цього типу, як їх приймати і який ефект вони дають.

Всі препарати з вузьконаправленою дією об'єднує те, що вони:

  • Вживаються певний період часу, а не на постійній основі;
  • Допомагають досягти конкретного результату, а не загального прогресу;
  • Вкрай ефективні при правильному вживанні.

Найвідоміша і найпопулярніша добавка – креатин. Це природна для людського організму речовина, яке приймає участь у виробленні АТФ – мінімальної одиниці енергії, необхідної для скорочення м'язів. В організмі виробляється печінкою в кількостях, необхідних для мінімальної життєдіяльності, також отримуємо його з червоного м'яса і риби. Креатинові добавки бувають у таких формах: моногідрат, гідрохлорид, трикреатін малат – найпоширеніші. Креатин підвищує м'язову витривалість безпосередньо при виконанні руху. Це означає, що в одному підході кількість повторень збільшиться на 3-7 раз, ніж без додаткового креатину. Відповідно, м'язова тканина отримає більше пошкоджень і при належному відновленні добре зміцнитися. Як наслідок, за місяць прийому креатину вага одного максимального повторення збільшитися на 7-25%.

Карнітин – вітаміноподібна речовина, яка сприяє розщепленню жирів з виділенням енергії, необхідна умова для цього – фізична активність. Це найбільш нешкідлива спортивна добавка з жироспалюючими властивостями, яка допомагає позбутися зайвих жирових відкладень природним для організму шляхом. При цьому відбувається зміцнення серцевого м'яза. L-карнітин надзвичайно ефективний при дотриманні двох умов: знижена добова калорійність і регулярні фізичні навантаження (буквально будь-які: заняття в тренажерному залі, біг, єдиноборства, кроссфіт, навіть швидка ходьба по 3-4 кілометрів в день).

Аргінін – добавка, яка є донатором азоту і використовується переважно для пампінгового ефекту. Тобто якщо мета тренування – «роздути» м'язи, то аргінін добре підходить для цієї мети. Також підвищується продуктивність і незначно скорочується час відпочинку між підходами.

Трибулус террестріс – природний бустер тестостерону, який значно підвищує вироблення чоловічого гормону в генетично заданих межах (це важливо). Цей препарат допомагає підвищити силу, позитивно впливає на зростання м'язів, і, на відміну від гормональних препаратів, він не спричинить за собою ефект відкату.

ДжерелоСоздан 12 дек 2017 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.