Планы уроков русской литературы

 

Чому спортивне харчування вважається шкідливим
У спортивного харчування є багато прихильників і активних споживачів, але також є і ті, хто вважає, що «спортпит» дуже шкідливий і може привести до фатальних наслідків. У цій статті ми спробуємо пояснити причини такого ставлення до добавок і розвіяти міфи.

Найпоширеніший міф: від протеїну чоловік втрачає сексуальну силу, а також порушується робота внутрішніх органів, наприклад, «печінка відмовить». Давайте розберемо це детальніше.

Уявіть, що ви їсте кожен день один рис. Ну, або по 5-6 порцій рису, зрідка розбавляючи його гречкою. Звісно, проблеми не змусять себе чекати: в першу чергу констипація (запор), тяжкість в шлунку, нудота, а в підсумку може справа дійти навіть до інтоксикації і процесів гниття. Хоча рис – безсумнівно, корисний, і ніхто не скаже «від рису печінка відмовить» (наприклад).

Висновок з цього абзацу простий: абсолютно будь-яка, навіть найбільш корисна їжа буде шкідливою і небезпечною при зловживанні – переїданні. Протеїн дійсно може нашкодити, але тільки в тому випадку, якщо його пити в непомірних кількостях.

Тепер про «чоловічу силу». Тут потрібно просто прояснити, що таке протеїн: а це просто білок, від англійського «protein». Адже від звичайного м'яса і молочних продуктів подібних проблем не виникає, і нікому в голову не прийде сказати, що від кефіру «не стоятиме». Протеїн – це білковий порошок, в якому велика концентрація саме білку (також можуть бути присутні трохи вуглеводів і жирів), а інші речовини зведені до мінімуму шляхом очищення.

Такий міф створився через невірне розуміння людьми терміна «спортивне харчування». Деякі плутають спортивні харчові добавки з анаболічними стероїдами – гормональними препаратами. А це зовсім інший клас препаратів, який не продають так просто на полицях в магазині спортпиту. Спортивне харчування належить до категорії БАД – біологічно активних добавок. Це ті речовини, які знаходяться і в звичній їжі: наприклад, креатин в червоному м'ясі, протеїн в будь-якому м'ясі, яйцях, молоці, вітаміни і мінерали – у фруктах і овочах.

Спортивне харчування може виявитися шкідливим через індивідуальні алергічні реакції. Наприклад, при алергії на цитрусові зовсім нерозумно купувати гейнер зі смаком апельсина. Також варто звернути увагу людям з хронічними захворюваннями на вказівки на упаковці: може знадобитися консультація лікаря.

Якщо приймати спортивні добавки розумно і відповідно до рекомендацій і обраної атлетичної мети, шкоди бути не може.

ДжерелоСоздан 15 ноя 2017 

Здесь собраны программы по русской литературе для 5 6 7 8 9 10 11 классов, а также разработки открытых уроков и многое другое в помощь учителю русского языка и литературы 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Планы уроков.